AKTUALNE PROMOCJE
OSOBA POLECAJĄCA KLUB

Każdy, kto przyprowadzi do naszego Klubu nowego Klienta, czyli takiego który nie korzystał jeszcze z usług Klubu, otrzyma rabat 20% na miesięczny karnet open!

* Nowy Klient to osoba, która wykupi dowolny karnet fitness/siłownia.

PROGRAM PARTNERSKI

Każdy, kto przyprowadzi do naszego Klubu 3 nowych Klientów, takich, którzy nie korzystali wcześniej z usług klubu, otrzyma miesięczny karnet OPEN gratis!

* Nowy Klient to osoba, która wykupi dowolny karnet fitness/siłownia.

W DWÓJKĘ ZAWSZE RAŹNIEJ

Przyjdź do naszego klubu ze swoją drugą połówką a na start otrzymasz od nas rabat: 20% na oba karnety miesięczne open, 15% na oba karnety 3- lub 6-miesięczne.


UDOSTĘPNIAJ I WYGRYWAJ

Udostępnij naszą strone na Facebooku, polub nasz funpage, bądź aktywny razem z nami a 2 razy w tygodniu będziemy losować wśród najaktywniejszych 2-tygodniowe członkostwo Open za darmo!

* Szczegóły promocji na Facebooku i w klubie.

PÓŁROCZNY KARNET Z TRENEREM PERSONALNYM

Podpisując umowę na 6-miesięczny karnet open bądź roczny karnet senior w naszym klubie otrzymasz od nas darmową konsultację z wybranym trenerem personalnym.

* Konsultacja obejmuje do wyboru: porady treningowe, porady żywieniowe, trening wprowadzający.

STARE KARNETY – NOWE RABATY

Przynieś do naszego klubu stary karnet/umowę z innego klubu/siłowni a w naszym klubie dostaniesz rabat: 20% na miesięczny karnet open i 10% rabatu na karnety 3- i 6-miesięczne.

* Umowa zakończona w beżącym miesiącu, bądź miesiącu poprzedzającym.

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

Przyjdź do nas z umową z konkurencyjnego klubu fitness a dostaniesz u nas jeszcze bardziej atrakcyjną, indywidualną ofertę.