OPIS ZAJĘĆ

H.I.I.T BURN

Skuteczny trening zaledwie w 30 minut!Intensywny, szybki trening, który spala kalorie w mgnieniu oka.Nie ma rutyny, ćwiczenia są różnorodne co pozwala na pracę oraz zachowanie wszystkich grup mięśni spalając przy tym uporczywy tłuszcz szczególnie z okolic brzucha. Powysiłkowe spalanie- to kluczowa zaleta tego treningu! Będziesz spalać więcej kalorii zarówno podczas jak i po treningu ( tzw. „after-burn effect”). Trening zawiera ćwiczenia dynamiczne, izometryczne, tworząc większe napięcie mięśni przez dłuższy okres czasu. Ćwiczenia są różnorodne, czas odpoczynku zmienny co powoduje „szok” dla naszych mięśni, pozostawiając je w tym stanie na dłużej. Ciało nie ma czasu się „przyzwyczaić” do jednego typu wysiłku dzięki czemu przez cały czas następuje progress. To jest właśnie klucz do ultraszybkich wyników! Twoje ciało stanie się silniejsze i mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej!


PILATES

Ćwiczenia, których celem jest wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawa postawy oraz uelastycznienia całego ciała. Ćwiczenia wykonywane są na macie, piłce lub przy użyciu innych przyrządów. Są to zajęcia angażujące nie tylko układ mięśniowy, ale również umysł. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni w rytmie wolnej muzyki. Zajęcia mają na celu wydłużenie i wzmocnienie mięśni w między czasie wprowadzając harmonię, relaksując i napełniając energią. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


POWER JOGA

Jak sama nazwa mówi (power- siła) ma wyrazić energiczność i wigor tego stylu jogi. W rzeczywistości powstał on na bazie fitness i asztanga jogi. Priorytetem podczas tych zajęć jest mocna praca z ciałem, poprawa wytrzymałości mięśniowej i elastyczności. Świetnie odnajdują się na takich zajęciach osoby, którym nie odpowiada długie trwanie w pozycjach czy medytacja. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


STRECHING

Zajęcia relaksujące o niskiej intensywności nastawione na relaks po całym tygodniu ciężkiej pracy. Ćwiczenia nastawione na rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni całego ciała. Idealne dla osób pracujących fizycznie oraz prowadzących siedzący tryb życia, które skarżą się na ból kręgosłupa. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


ZUMBA

Niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich prosto z serca Karaibów i Południowej Ameryki z aerobikiem, dzięki którym można spalić nawet 600 kalorii!!! Łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowo prostymi krokami oraz układami tanecznymi. Zumba jest bardzo efektywna – jako trening cardio łączy zabawę z wysiłkiem, poprawia samopoczucie, wyzwala pozytywną energię, ale również rzeźbi i ujędrnia nasze ciało. A przede wszystkim to ŚWIETNA ZABAWA. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


INDOOR CYCLING WYTRZYMAŁOŚĆ

Jazda na rowerze stacjonarnym przy muzyce z różną intensywnością o charakterze wytrzymałościowym. Na tych zajęciach mocno kształtujemy wytrzymałość i pracujemy nad spalaniem tkanki tłuszczowej. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


INDOOR CYCLING SIŁA

Jazda na rowerze stacjonarnym przy muzyce z różną intensywnością cechująca się dużymi obciążeniami podczas których świadomie kształtujemy naszą siłę. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


RACE DAY

To trening o bardzo dużej intensywności dla zaawansowanych. Zajęcia maja charakter wyścigu – sprawdzianu, pozytywnie wpływają na zwiększenie własnej kondycji i sprawności. Termin: każdy ostatni wtorek misiąca, zajęcia trwają 2 h.


BOKS

Intensywny trening pozwalający poznać podstawy oraz techniki bokserskie. Zajęcie prowadzone przez wielokrotną mistrzynię Polski oraz wicemistrzynię Europy. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, kobiet i mężczyzn, początkujących i zaawansowanych. Podczas treningu korzystamy z rękawic bokserskich (istnieje możliwość wypożyczenia rękawic na miejscu).


CROSS

Obecnie jeden z najpopularniejszych treningów na całym świecie. To ogólnorozwojowy program, który kształtuje formę i siłę organizmu. Głównym założeniem treningu jest osiągnięcie sprawności w dziesięciu różnych obszarach fizycznych. Należą do nich: wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siła, gibkość, moc, szybkość, zwinność, równowaga, koordynacja i dokładność. Trenujący Cross biegają, robią pompki i brzuszki, dźwigają sztangę, skaczą na skakance, wykonują ćwiczenia z kettlebells i wiele innych ćwiczeń. Efekty treningu: wzmocnienie mięśni, zwiększenie zakresu ruchu stawów, wyrównanie masy mięśniowej i spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia rozpoczynają się aerobową rozgrzewką po której następuję część główna – czyli ćwiczenia w tzw. obwodach - jedno pod drugim, z minimalnymi przerwami między nimi. W krótkim czasie wykonujemy wysiłek o wysokiej intensywności. Cross jest uniwersalnym programem, odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia. Podczas treningu samodzielne dopasowujemy go do naszych możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń i intensywności.
!Każde zajęcia odbywają się pod opieką trenera, który uczy poprawnej techniki oraz motywuje do ćwiczeń
!Brak monotonii, każdy trening jest inny
!Nie jest ważne z jakiego poziomu zaczynasz, ważne żeby zacząć :)


ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs:brzuch, pośladki, uda)

Zajęcia wzmacniające i kształtujące trzy partie ciała najbardziej podatne na odkładanie się tkanki tłuszczowej. Prowadzone są w umiarkowanym tempie. Ćwiczenia na brzuch, pośladki i uda poprzedzone są rozgrzewką, a kończą się stretchingiem. Zajęcia prowadzone mogą być z wykorzystaniem gum, piłek. Zajęcia przeznaczone dla każdego, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej.


BODY EXPRESS

Intensywny trening interwałowy. Składa się z prostych ćwiczeń bez choreografii, który każdy wykonuje na czas w swoim tempie ( 1 blok to 8 ćwiczeń po 20 sekund pracy+ 10 sekund odpoczynku). Ćwiczenia na górne, dolne partie ciała, brzuch oraz ćwiczenia cardio. Trening stosowany do podkręcenia metabolizmu, zwiększenia wytrzymałości i wydolności, ukierunkowany do wszystkich nawet dla osób początkujących. Efekt duża utrata tkanki tłuszczowej i kształtowanie mięśni całego ciała. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


BODY SHAPE

Zajęcia, których celem jest kształtowanie całej sylwetki. Ogólnorozwojowe zajęcia na których rzeźbimy i wzmacniamy nogi, uda, pośladki, brzuch a także ramiona , barki plecy oraz klatkę piersiową. Świetna opcja dla osób chcących popracować nad harmonijnie ukształtowanym ciałem. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


BS (Body Sculpting -rzeźbienie ciała)

Trening, którego głównym celem jest modelowanie sylwetki, rzeźbienie mięśni a co za tym idzie ujędrnianie całego ciała (ramiona, klatka piersiowa, brzuch, grzbiet, pośladki, uda). Ćwiczenia odchudzające, modelujące i poprawiające kondycję. Zajęcia o umiarkowanej intensywności, podczas których wykorzystujemy maty i hantle fitness. Całość zakończona jest stretchingiem. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


CELLULIT KILLER

Ćwiczenia skierowane na wzmacnianie i kształtowanie tych części ciała gdzie najczęściej występuje cellulit. Na treningach zwraca się szczególną uwagę na mięśnie brzucha, ud i pośladków, ale także ramion. Podczas ćwiczeń walczymy z cellulitem, wysmuklamy i kształtujemy ciało dążąc do pięknej pupy, smukłych nóg i mocnych mięśni brzucha. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


FAT BURNER

Wyjątkowy trening, który charakteryzuje się wysoką intensywnością. Idealne sposób na zgubienie podskórnej warstwy tłuszczu oraz wyrzeźbienie szczególnie ważnych części ciała. Zajęcia zostały opracowane w taki sposób, że są w najwyższym stopniu nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki ćwiczeniom uda ci się wzmocnić uda, pośladki i brzuch. Nową, zgrabniejszą i szczuplejszą sylwetkę będziesz mógł zaprezentować bez kompleksów. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


FIT BALL

Wspaniały trening ogólnorozwojowy prowadzony z wykorzystaniem dużych piłek. Ćwiczenia na piłce świetnie wzmocnią nasze ciało i pomogą w odciążeniu kręgosłupa. Piłka jest wykorzystywana jako jeden z lepszych przyborów do treningu funkcjonalnego, podczas którego nie izolujemy pracy mięśni, trenujemy kompleksowo całe ciało i jednocześnie wzmacniamy mięśnie posturalne, poprawiając naszą równowagę i siłę wewnętrzną. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


PŁASKI BRZUCH

Zajęcia kształtujące i wzmacniające mięśnie brzucha i grzbietu. Ćwiczenie tych partii jest niezwykle ważne, szczególnie polecane jako uzupełnienie treningu siłowego i wytrzymałościowego. Ćwiczenia wykonujemy przy użyciu mat, stepów i innych przyrządów. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


POWER FIT

Zajęcia przeznaczone nie tylko dla pań, których celem jest zwiększenie sprawności, wytrzymałości siłowej i kondycji. Ogólnorozwojowy trening na którym rzeźbimy sylwetkę, aktywujemy tkankę mięśniową do spalania, a także zwiększamy swoją siłę. Zajęcia mają postać obwodu interwałowego, gdzie na kolejnych stacjach angażujemy do pracy różne grupy mięśniowe. Ćwiczenia charakteryzuje różnorodność i duża intensywność, gdyż wykorzystywane są różnego rodzaju sprzęty. Doskonała zabawa oraz wysiłek dla każdego - ćwiczenia dostosowywane są do poziomu umiejętności ćwiczącego.


POWER PUMP

Trening o charakterze siłowo – wytrzymałościowym z wykorzystaniem sztang . Zajęcia prowadzone są przez instruktora i polegają na wykonywaniu w rytm muzyki ćwiczeń ze sztangą o dowolnym obciążeniu, które dobieramy do własnych możliwości oraz do trenowanej grupy mięśniowej. Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń. Efekty zajęć:
!Zwiększysz swoją siłę,
!Spalisz tłuszcz,
!Twoje mięśnie staną się silniejsze,
!Twoja kondycja będzie coraz lepsza,
!Wzmocnisz kości i stawy,
!Szybko zobaczysz efekty.
Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


SEXY BODY

Zajęcia przeznaczone dla pań, rzeźbiące, wzmacniające i kształtujące mięśnie całego ciała, a w szczególności brzuch, uda i pośladki. Podczas zajęć wykorzystywane są hantle fitness o dowolnym obciążeniu dobranym do możliwości trenujących. Trening dającej poczucie seksapilu, zmysłowości i kobiecości. Doskonały sposób na poprawę koordynacji ruchowej, a także nabranie pewności siebie.


TBC (Total Body Conditioning)

Zajęcia ogólnorozwojowe nie tylko poprawiają kondycję ,ale wzmacniają wszystkie grupy mięśniowe. Na zajęciach mogą być używane przybory takie jak step ,obciążenia, gumy. Zajęcia nastawione na kształtowanie całego ciała poprzez dobranie odpowiednich ćwiczeń z różnorodnym sprzętem. Po takich zajęciach następuje zauważalna poprawa wydolności, wytrzymałości i ukształtowania sylwetki. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


TBW (Total Body Workout)

Zajęcia ogólnorozwojowe nie tylko poprawiają kondycję ,ale wzmacniają wszystkie grupy mięśniowe. Po takich zajęciach następuje zauważalna poprawa wydolności, wytrzymałości i ukształtowania sylwetki. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję.


INTERVAŁ SHOW

Trening funkcjonalny to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Skupia się na naśladowaniu ruchów wykonywanych przez nas w życiu codziennym. Dzięki temu poszczególne grupy mięśniowe współdziałają ze sobą, a my zwiększamy przy okazji naszą koordynację i gibkość. Ze względu na to, że łączy w sobie kilka rodzajów ruchu jednocześnie, poprawia gibkość i koordynację. Oprócz tego szybkie tempo ćwiczeń zwiększa ogólną wydolność organizmu i poprawia krążenie krwi. Satysfakcja po skończonym treningu GWARANTOWANA- zwłaszcza jak się dotrwa do końca :)

Podstawowe efekty, jakie można uzyskać stosując trening funkcjonalny to:
  • wzrost wydolności organizmu – ponieważ tempo ćwiczeń jest bardzo szybkie, trening funkcjonalny pozytywnie wpływa na kondycję;
  • wzmocnienie mięśni ciała – ćwiczenia funkcjonalne aktywizują wszystkie rodzaje włókien mięśniowych, poprawiają ich gęstość oraz sprężystość;
  • poprawa równowagi i balansu – przekładają się na większą sprawność, z jaką wykonujemy codzienne czynności;
  • zwiększenie szybkości, gibkości i koordynacji ruchowej;

Przypominamy że udział w zajęciach wymaga wcześniejszej rezerwacji.

Miejsce można rezerwować dwa dni wcześniej za pomocą:
  • grafiku on-line,
  • e-maila orangegympoznan@gmail.com,
  • wiadomości na naszym fan pagu Orange Gym Centrum Fitness lub Orange Gym Poznań,
  • telefonicznie 533 508 134,
  • osobiście w recepcji klubu.

W przypadku nie zgłoszenia się w recepcji w celu odebrania rezerwacji 10 minut przed rozpoczęciem zajęć rezerwacja zostaje anulowana, a miejsce zostaje ponownie udostępnione dla chętnych.

Klub zastrzega możliwość odwołania zajęć w przypadku bardzo małej ilości osób